Dlaczego pomagamy?

Cały świat walczy z koronawirusem. Od kilkudziesięciu dni większość państw na świecie ma zamknięte granice. W Polsce ulice i komunikacja miejska świecą pustkami. W sklepach długie kolejki, wejść do nich może tylko ograniczona ilość osób. Lekarze w szpitalach dzielnie walczą, żeby każdy chory miał możliwość walki, ale brakuje podstawowych środków ochrony osobistej. Maseczki, fartuchy, okulary ochronne są dzisiaj na wagę złota. Przedsiębiorcy walczą o utrzymanie miejsc pracy wieluset tysięcy Polaków, którzy obecnie nie mogą wykonywać swoich zawodów.

Bez zmian działa dzisiaj właściwie tylko internet. Sieć to jedyne miejsce bez ograniczeń z dostępnością. Cały czas możemy oglądać seriale i filmy czy grać w gry online. Przede wszystkim sieć to dzisiaj najbezpieczniejsze miejsce do robienia zakupów. Zarówno produktów codziennego użytku, jak i większych przedmiotów na specjalne okazje.

Właśnie dlatego powstał projekt pomagam.lepszaoferta.pl, który łączy przyjemne z pożytecznym. Robiąc zakupy tak jak zwykle, można pomóc w walce z koronawirusem. Wystarczy tylko wejść do ulubionego sklepu przez specjalny link i zrealizować zamówienie. Procent od wartości koszyka trafia do serwisu, a my 100% dochodu z akcji przeznaczymy na walkę ze skutkami koronawirusa w Polsce. Wspólnie pokonamy pandemię!

Wróć do zakupów i pomagaj